« Úvod

Krátké slovo úvodem

Ahoj, zdravím všechny.
Mně je 25, žiji 7 let v Egyptě, ráda píšu, funguje to u mě spíš jako akce-reakce. Něco si z toho přečtěte, můžete to komentovat, ale mějte na paměti, že nechci nikoho urazit, jsou to takové moje myšlenky a osobní zkušenosti, nejsem žádná feministka, tak klidně řeknu, berte ohled na ženu a nebuďte krutí nebo vulgární. Stejně bych pak nemohla vaše komentáře schválit a uveřejnit, takže na co je potom psát? Děkuji a příjemnou zábavu.
29.07.2007 | Autor: Petra | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 13.10. 02:13, Václava Nečasová

    Dobrý den, je to moc pěkné čtení, konečně se něco člověk doví. A taky zjištění, že svět je normální. Přeji pěkný den Václava Nečasová

  • 04.12. 23:11, Eva Neureiterová

    Byla jsem vloni v Egyptě při úplném zatmění Slunce. Program obsahoval pozorování i památky až po Abú Simbel. Byla jsem Egyptem nadšená. Asi hlavně proto, že jsem viděla stavby, které jsem už dávno vidět toužila. Ale líbilo se mi celkově i prostředí. Neměla jsem problémy s místními obyvateli, "samopalníci" byli vlídní, Egypťani celkově příjemní a turistům vycházeli maximálně vstříc (ačkoliv se je snažili obrat, ale to už je takový místní folklór - smlouvání) . Nechápu lidi, kteří tam jedou a pak jen pomlouvají např. nepořádek (u nás je taky a navíc oplivané chodníky) nebo stísněnost z ozbrojených vojáků (naši policisti jsou mnohem více nepříjemní) nebo místní obyvatele (každý jsme jiný a když jsou někteří Češi xenofobní, tak ať nikam nelezou!). Velkou výhradu bych měla ke spoustě hladových, zbídačených psů a koček. Jinak opravdu mimořádně pěkný zájezd a určitě tam pojedu ještě alespoň jednou, spoustu památek jsem totiž ještě neviděla.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se